התחלה חדשה

ההצגה "התחלה חדשה" מיועדת לכיתות ז'-י"ב

עלילה: ההצגה מספרת על שגיא, שנפגע מאהבה נכזבת, ומנסה לפתור באלימות את כאביו. סער, חברו הטוב של שגיא, המגיע מבית קשה יום, מוציא גם הוא את זעמו בכיתה וסוחף את חבריו אחריו. יואב, מחנך הכיתה, עובר חוויה של בריונות ברשת על ידי תלמידיו.

מסר: ההצגה מראה כמה קלה ההתדרדרות לתהום האלימות. ההצגה מתמקדת בחשיבות של האיכפתיות של חברים, והמורים. היא מראה את מערך האפשרויות וההשלכות של בחירת האפשרות האלימה, ואיך ניתן היה להמנע ולפתור את הבעיות אחרת.

המלצות: "צפיתי מרותקת בהצגה מתחילתה ועד סופה. התכנים, הקצב, השילוב של קולנוע ותיאטרון הובאו במקצועיות רבה באופן מעניין, דינאמי ומעורר מחשבה" (נאוה גלעד, מנהלת מרכז תקשוב, עריית חדרה)

"הדיון לאחר ההצגה והצפת הנושאים בפני חברי המועצה חידדו נושאים חשובים והעלו סוגיות רבות לעשייה ולמחשבה" (יובל כחלון, יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית)

אודות ההצגה התחלה חדשה

יחסים בין מורים-תלמידים-הורים הפכו למורכבים יותר בעולם הדיגיטלי. ההצגה מראה מצבים חברתיים קשים, בעיה עם לחצים, התמודדות עם אלימות, מדגישה את האחריות האישית המוטלת על כולנו. ההצגה מצליחה לרתק את הצופים ומתקבלת באהבה ע"י התלמידים והמורים.

דיאלוג מורה תלמיד

ההצגה "התחלה חדשה" יוצרת ערוץ הידברות חיובי פתוח בין מורים ותלמידים, ההצגה חושפת את המורים והתלמידים לתרחישים וסיטואציות מחיי החברה וחיי היום יום, גם מעבר לכותלי בית הספר. דיאלוג מורה ותלמיד היא דרך טובה ליצירת יחסי תקשורת תקינים ואמינים בהם התלמיד יכול לסמוך על המורה ולהבין שהמורה והמחנך יכול להיות כחבר לעזר ברגעים חשובים והחלטות חשובות לבני הנוער.

שחקנים על הבמה: ניר שעיבי (”החברה הטובים”), תומר גלרון (”שבתות וחגים”)

מחזאי ובמאי: איזו ליבוביץ ("די לסמים", "החברה הטובעים", "אני פה בגלל אישתי")

שחקנים בוידאו: איל שכטר (”משחק החיים”), נלי טגר (”עספור”, "אפס ביחסי אנוש"),
מיכה אוזין-סליאן ("סוף העולם שמאלה"), שרי בראל

צילום+בימוי וידאו: אריק לובצקי, מתי הררי ("חלומות נעורים")

מוסיקה: דן ציפורי

פלייר ההצגה

ההצגה התחלה חדשה - ניר שעיבי

התחלה חדשה - ניר שעיבי

לפרטים והזמנות

פרטי הפניה

052-5333920 (נייד)
04-6251357 (טלפקס)
050-3888661 (נייד נוסף)